Równowaga jest słowem, które w pełni oddaje wartości marki Resibo. Mowa tu o różnych jej aspektach. Za każdym razem jednak chodzi o dotykanie tego, co najważniejsze w naszym życiu. Punktem wyjścia jest dla nas spajanie składników, których walory znane są od pokoleń z nowoczesnością. Szukamy harmonii pomiędzy ciągłą ekspansją i szybkim tempem życia a naturą, zdrowiem i podejmowaniem właściwych wyborów. Tworząc nasze produkty - klasyczne receptury łączymy z surowcami pozyskanymi przy użyciu najnowszych technologii. Naszym celem jest wysoka skuteczność kosmetyków przy zachowaniu naturalnych walorów oraz zrównoważonej produkcji, która pozostaje w zgodzie z otaczającą przyrodą. Resibo to kosmetyki organiczne - naturalne zdrowe kosmetyki.

Historia

Historia Resibo mogłaby rozpocząć się na wyspie, wśród egzotycznych roślin. W nieskazitelnym miejscu, którego mieszkańcy mają głęboko zakorzeniony szacunek do siebie, natury, innych ludzi i świata. Gdzie poczucie szczęścia i pełni daje jedność ze wszystkim, co ich otacza, łącznie z tym, co otrzymują od Ziemi. Myślę, że nasza marka ma swój początek we mnie. Przypominam sobie dzień, kiedy po raz pierwszy zaczęłam interesować się kosmetykami, ale pomysł na Resibo powstał zdecydowanie wcześniej. Była to moja pasja, zainteresowanie wpływem roślin na nasze życie i samopoczucie. Dwa lata temu moje marzenie staje się rzeczywistością. Mogę dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. A może nawet stać się początkiem zmian w ich życiu? Przecież sposób, w jaki troszczymy się o siebie ma ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie, samopoczucie, a także zdrowie. Podjęłam zatem współpracę z zespołem doświadczonych technologów, którzy wsparli mnie w dostosowaniu receptur do różnorodnych potrzeb klientów. Obecnie mamy dla Was gotowych dziewięć doskonałych produktów, a w drodze są kolejne. I to jest dopiero początek.
Ewelina Kwit-Betlej

Obszar działania

Resibo jest polską marką kosmetyków, które powstały na bazie naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych surowców. Specjalizujemy się w produktach, które są stworzone z myślą o bezpieczeństwie dla skóry oraz szacunku wobec środowiska. Są one wegańskie, biodegradowalne i wszechstronne. Minimalizm przy maksymalnej efektywności oraz zachowaniu dostępnej polityki cenowej, biorąc pod uwagę stosunek kosztu zakupu do jakości wyrobu. Lepsze bywa wrogiem dobrego. Dlatego produkty Resibo są naturalne w ponad 96%. Aktualnie seria składa się z jedenastu kosmetyków. Punktem wyjścia i pierwszą opracowaną przez nas recepturą była ta dla olejku do demakijażu. Następnie powstały: krem pod oczy, krem odżywczy, krem ultranawilżający, tonik - mgiełka nawilżająca oraz płyn micelarny, a także serum naturalnie wygładzające. Włożyliśmy wiele pracy i serca w odpowiednie skomponowanie składu naszych artykułów pielęgnacyjnych. Poszukiwaliśmy rozwiązań pozwalających na użycie maksymalnie skoncentrowanych ekstraktów, pozyskiwanych w sposób, który umożliwia tylko najnowsza technologia. Przykładem może być wyciąg z korzenia polskiego rabarbaru, który aktywuje naturalne mechanizmy nawilżenia skóry, stymulując różnicowanie się keratynocytów. Jego właściwości m.in. regulują złuszczanie skóry, wzmacniają barierę naskórkową, przywracają skórze promienny wygląd. Znajdziecie go np. w kremie odżywczym czy toniku - mgiełce nawilżającej.
Blog Resibo jest miejscem w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z zakresu odżywiania, ekologii i pielęgnacji. Chcielibyśmy także wskazywać drogę do podejmowania możliwie zrównoważonych działań na różnych płaszczyznach, związanych również z decyzjami konsumenckimi i odpowiedzialnością za kształt nie tylko naszego życia, ale także otoczenia.

Jesteśmy polskim producentem kosmetyków naturalnych. Kosmetyki organiczne - naturalne zdrowe kosmetyki. Najlepsze kosmetyki w dobrych cenach.