Kliknij i zobacz więcej
Technologia
Natura
Równowaga

O marce

Poznaj świat naturalnej pielęgnacji Resibo. Świat, w którym dbamy o potrzeby Twojej skóry i Twoje własne.

W świecie naturalnej pielęgnacji Resibo odkryjesz swoją własną drogę do piękna. Nasza marka, stworzona przez Ewelinę, zrodziła się z przyjaźni, miłości i magii.

Przyjaźń to wartość, którą kierujemy się w codziennej pracy, w naszych kontaktach między sobą, z klientami z partnerami. Przyjaźń dla nas to budowanie marki, której fundamentem jest szczerość w stosunku do klientów i wszystkich naszych partnerów. To marka budowana na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Miłość to przede wszystkim miłość do samego siebie, ale też do otaczającego nas świata przyrody, z którego tyle czerpiemy, i do zwierząt. Dlatego kosmetyki Resibo są nie tylko naturalne, ale i wegańskie.

Magia dzieje się, kiedy odkrywasz świat Resibo. To magia skuteczności. Dzięki naturalnej mocy roślin i najnowszym technologiom tworzymy kosmetyki, które naprawdę działają. Wierzymy, że kosmetyk powinien być dla skóry tym, czym dla organizmu zróżnicowana i zdrowa dieta. Dlatego w każdym naszym produkcie znajdziesz unikalną i bogatą kompozycję składników aktywnych. Resibo dba o wszystkie potrzeby Twojej skóry – nawilżenie, odżywienie, odbudowę, wzmocnienie i ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Pamiętaj, że naturalna pielęgnacja to najlepsze wsparcie dla Twojej skóry w codziennych zmaganiach z rzeczywistością. Nie maskuje niedoskonałości i problemów, lecz przygotowuje skórę, by radziła sobie z nimi sama. Dodatkowo dostarcza jej wszystkiego, co powinna dostać każdego dnia, aby była zdrowa, promienna i pełna energii.

Czy wiesz, że to, jaki prowadzisz tryb życia, najszybciej widać właśnie na Twojej skórze? Gdy żyjesz w ciągłym biegu, gdy czujesz zmęczenie, gdy jesteś zestresowana, kiedy nie dosypiasz, kiedy źle się odżywiasz – Twoja skóra również. A przecież to największy organ Twojego ciała. W Resibo wierzymy, że kosmetyk powinien być dla skóry tym, czym dla organizmu zróżnicowana, zdrowa i zbilansowana dieta. Dlatego w każdym naszym produkcie znajdziesz inną, unikalną i bogatą kompozycję składników aktywnych. Każdy został pomyślany tak, by zadbać o wszystkie potrzeby Twojej skóry – nawilżenie, odżywienie, odbudowę, wzmocnienie i ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Pamiętaj, że naturalna pielęgnacja to najlepsze wsparcie dla Twojej skóry w codziennych zmaganiach z rzeczywistością. Nie maskuje niedoskonałości i problemów, lecz przygotowuje skórę, by radziła sobie z nimi sama. Dodatkowo dostarcza jej wszystkiego, co powinna dostać każdego dnia, aby była zdrowa, promienna i pełna energii. Dlatego spotkaj się z nami codziennie w swojej w łazience. Uśmiechnij się do siebie. Spójrz – jesteś piękna! O to właśnie dbamy my Twoje Resibo

CSR - nasza misja

Każde, nawet najmniejsze działanie, które przyczynia się do ochrony środowiska, jest dla Resibo jako marki produkującej kosmetyki naturalne i wegańskie bardzo ważne.

Dlatego staramy się prowadzić takie działania wielotorowo i stale. Przede wszystkim zwracamy uwagę na sposób pozyskiwania surowców do naszych kosmetyków. Musi być on bezpieczny dla środowiska, nie mieć na żadnym etapie nic wspólnego ze składnikami odzwierzęcymi czy w jakikolwiek sposób naruszającymi ich ekosystem. Potwierdzamy to certyfikatami, takimi jak Vegan czy PETA Cruelty Free & Vegan, a także pozyskujemy od dostawców certyfikaty fair trade. Dbamy także o to, żeby opakowania Resibo były co najmniej biodegradowalne i umożliwiały powtórne wykorzystanie, a także pozwalały na maksymalne zużycie kosmetyku, który jest w środku, tak aby nic się nie marnowało. Rozpoczęliśmy również proces, którego celem jest zminimalizowanie wykorzystania plastiku. Od początku istnienia Resibo prowadzimy wśród naszych klientów i w naszym otoczeniu edukację ekologiczną. Co roku pielęgnujemy lasy – sprzątamy je, bo jest to dom dla zwierząt, których dobro tak bardzo leży nam na sercu.

Obecnie realizujemy projekt #ekowyzwania, który obejmuje zarówno klientów, jak też naszych pracowników i mieszkańców Świdnicy, gdzie znajduje się nasza siedziba. Jego celem jest zachęcanie do wprowadzania choćby drobnych zmian w swoim codziennym życiu, które sprawią, że ograniczymy użycie plastiku czy zanieczyszczenie wód i powietrza. W ramach #ekowyzwań, które prowadzimy w naszych mediach społecznościowych i wewnątrz firmy, promujemy i uczymy, jak szyć woreczki wielorazowe na zakupy, zachęcamy do picia wody z kranu, zamiast butelkowanej, i udowadniamy, że kranówka jest równie zdrowa, a może nawet zdrowsza. Wszystkie te działania dotyczą również naszej firmy wewnątrz, bo chcemy świecić przykładem i udowadniać, że nawet małe kroki mają znaczenie. Nasi pracownicy sami też stawiają sobie wyzwania, które potem chętnie naśladowane są przez innych. To bardzo cieszy. Planów w tym zakresie mamy jeszcze bardzo wiele, bo #resibocares.

Nagrody

Love Cosmetics Awards 2020
Love Cosmetics Awards 2020

#BEST DAY EVER

Love Cosmetics Awards 2019
Love Cosmetics Awards 2019

Najlepsze opakowania

Glamour Glammies 2019
Glamour Glammies 2019

Naturalny krem do rąk

TOP AVANTI 2019
TOP AVANTI 2019

Energetyzująca esencja odmładzająca

Glamour Glammies 2018
Glamour Glammies 2018

Multifunkcyjny peeling do twarzy

Perła Rynku Kosmetycznego 2018
Perła Rynku Kosmetycznego 2018

1. Miejski Krem Ochronny
2. Specjalistyczny Balsam Wyszczuplający
3. Multifunkcyjny Peeling do twarzy

InStyle BEST BEAUTY BUYS
InStyle BEST BEAUTY BUYS

Specjalistyczny balsam wyszczuplający

Glamour Glammies 2017
Glamour Glammies 2017

Serum naturalnie wygładzające

ZŁOTE GODŁO QUALITY INTERNATIONAL 2016
ZŁOTE GODŁO QUALITY INTERNATIONAL 2016

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Ty i natura

Odkryj świat naturalnej pielęgnacji, któremu poświęcony jest nasz blog. Poznasz tu historię Resibo.

Pomożemy Ci dobrać skuteczną pielęgnację. Zrozumiesz, dlaczego tak dbamy o środowisko.

Przejdź do bloga