Technologia
Natura
Równowaga

O marce

Poznaj świat naturalnej pielęgnacji Resibo. Świat, w którym dbamy o potrzeby Twojej skóry i Twoje własne.

W świecie naturalnej pielęgnacji Resibo odkryjesz swoją własną drogę do piękna. Nasza marka, stworzona przez Ewelinę, zrodziła się z przyjaźni, miłości i magii.

Przyjaźń to wartość, którą kierujemy się w codziennej pracy, w naszych kontaktach między sobą, z klientami z partnerami. Przyjaźń dla nas to budowanie marki, której fundamentem jest szczerość w stosunku do klientów i wszystkich naszych partnerów. To marka budowana na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Miłość to przede wszystkim miłość do samego siebie, ale też do otaczającego nas świata przyrody, z którego tyle czerpiemy, i do zwierząt. Dlatego kosmetyki Resibo są nie tylko naturalne, ale i wegańskie.

Magia dzieje się, kiedy odkrywasz świat Resibo. To magia skuteczności. Dzięki naturalnej mocy roślin i najnowszym technologiom tworzymy kosmetyki, które naprawdę działają. Wierzymy, że kosmetyk powinien być dla skóry tym, czym dla organizmu zróżnicowana i zdrowa dieta. Dlatego w każdym naszym produkcie znajdziesz unikalną i bogatą kompozycję składników aktywnych. Resibo dba o wszystkie potrzeby Twojej skóry – nawilżenie, odżywienie, odbudowę, wzmocnienie i ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Pamiętaj, że naturalna pielęgnacja to najlepsze wsparcie dla Twojej skóry w codziennych zmaganiach z rzeczywistością. Nie maskuje niedoskonałości i problemów, lecz przygotowuje skórę, by radziła sobie z nimi sama. Dodatkowo dostarcza jej wszystkiego, co powinna dostać każdego dnia, aby była zdrowa, promienna i pełna energii.

Czy wiesz, że to, jaki prowadzisz tryb życia, najszybciej widać właśnie na Twojej skórze? Gdy żyjesz w ciągłym biegu, gdy czujesz zmęczenie, gdy jesteś zestresowana, kiedy nie dosypiasz, kiedy źle się odżywiasz – Twoja skóra również. A przecież to największy organ Twojego ciała. W Resibo wierzymy, że kosmetyk powinien być dla skóry tym, czym dla organizmu zróżnicowana, zdrowa i zbilansowana dieta. Dlatego w każdym naszym produkcie znajdziesz inną, unikalną i bogatą kompozycję składników aktywnych. Każdy został pomyślany tak, by zadbać o wszystkie potrzeby Twojej skóry – nawilżenie, odżywienie, odbudowę, wzmocnienie i ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Pamiętaj, że naturalna pielęgnacja to najlepsze wsparcie dla Twojej skóry w codziennych zmaganiach z rzeczywistością. Nie maskuje niedoskonałości i problemów, lecz przygotowuje skórę, by radziła sobie z nimi sama. Dodatkowo dostarcza jej wszystkiego, co powinna dostać każdego dnia, aby była zdrowa, promienna i pełna energii. Dlatego spotkaj się z nami codziennie w swojej w łazience. Uśmiechnij się do siebie. Spójrz – jesteś piękna! O to właśnie dbamy my Twoje Resibo

CSR - nasza misja

Każde, nawet najmniejsze działanie, które przyczynia się do ochrony środowiska, jest dla Resibo jako marki produkującej kosmetyki naturalne i wegańskie bardzo ważne.

Dlatego staramy się prowadzić takie działania wielotorowo i stale. Przede wszystkim zwracamy uwagę na sposób pozyskiwania surowców do naszych kosmetyków. Musi być on bezpieczny dla środowiska, nie mieć na żadnym etapie nic wspólnego ze składnikami odzwierzęcymi czy w jakikolwiek sposób naruszającymi ich ekosystem. Potwierdzamy to certyfikatami, takimi jak Vegan czy PETA Cruelty Free & Vegan, a także pozyskujemy od dostawców certyfikaty fair trade. Dbamy także o to, żeby opakowania Resibo były co najmniej biodegradowalne i umożliwiały powtórne wykorzystanie, a także pozwalały na maksymalne zużycie kosmetyku, który jest w środku, tak aby nic się nie marnowało. Rozpoczęliśmy również proces, którego celem jest zminimalizowanie wykorzystania plastiku. Od początku istnienia Resibo prowadzimy wśród naszych klientów i w naszym otoczeniu edukację ekologiczną. Co roku pielęgnujemy lasy – sprzątamy je, bo jest to dom dla zwierząt, których dobro tak bardzo leży nam na sercu.

Obecnie realizujemy projekt #ekowyzwania, który obejmuje zarówno klientów, jak też naszych pracowników i mieszkańców Świdnicy, gdzie znajduje się nasza siedziba. Jego celem jest zachęcanie do wprowadzania choćby drobnych zmian w swoim codziennym życiu, które sprawią, że ograniczymy użycie plastiku czy zanieczyszczenie wód i powietrza. W ramach #ekowyzwań, które prowadzimy w naszych mediach społecznościowych i wewnątrz firmy, promujemy i uczymy, jak szyć woreczki wielorazowe na zakupy, zachęcamy do picia wody z kranu, zamiast butelkowanej, i udowadniamy, że kranówka jest równie zdrowa, a może nawet zdrowsza. Wszystkie te działania dotyczą również naszej firmy wewnątrz, bo chcemy świecić przykładem i udowadniać, że nawet małe kroki mają znaczenie. Nasi pracownicy sami też stawiają sobie wyzwania, które potem chętnie naśladowane są przez innych. To bardzo cieszy. Planów w tym zakresie mamy jeszcze bardzo wiele, bo #resibocares.

Nagrody

Certyfikaty

PETA – CRUELTY FREE AND VEGAN

PETA – BEAUTY WITHOUT BUNNIES

Vegan Society

ty i natura

Odkryj świat naturalnej pielęgnacji, któremu poświęcony jest nasz blog. Poznasz tu historię Resibo.

Pomożemy Ci dobrać skuteczną pielęgnację. Zrozumiesz, dlaczego tak dbamy o środowisko.

PRZEJDŹ DO BLOGA