Lubimy polskie marki

Lubicie polskie marki? My bardzo! Z niektórymi nawet, mimo że działają w tej samej branży, się przyjaźnimy. Tworzą je często młodzi ludzie, którzy – tak jak Ewelina, właścicielka Resibo – ze swojej pasji zrobili pracę i pomysł na biznes. Wspieramy się nawzajem i pomagamy. Podobnie działamy z innymi polskimi markami, nie tylko z branży kosmetycznej. Jedną z nich jest założona przez Izę i Asię polska firma odzieżowa BlackorWhite.

Współpraca z nimi to propozycja dziewczyn, która przypadła nam do gustu. Zdecydowaliśmy się na nią, bo podoba nam się idea wzajemnego wsparcia polskich marek. Poza tym Iza i Asia podchodzą do swojej pracy dokładnie tak jak my – z pasją, a każdy gotowy produkt testują najpierw na sobie, żeby klientkom oddać to, co sprawdzone i najlepsze. „Do naszych ubrań selektywnie dobieramy materiały, tak aby jak najlepiej oddały efekt końcowy – piszą na swojej stronie internetowej. – Zanim produkt trafi do sklepu, pierzemy, prasujemy, nosimy, aby mieć pewność, że spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających z Was 😉 Staramy się także, aby skład tkanin, z których korzystamy, był jak najbardziej naturalny, jednocześnie doceniając wysokiej jakości włókna syntetyczne, które sprawiają że ubranie zachowuje fason na dłużej”.

Sądzimy, że wiele z Was może znaleźć we wzorach BlackorWhite coś dla siebie i że ucieszycie się z naszej współpracy. Zamawiając kosmetyki Resibo w naszym e-sklepie dostaniecie w paczce kupon rabatowy na zakupy na BlackorWhite.pl, a klientki BoW – mają okazję przetestować próbki naszych kremów. I jak Wam się to podoba? Z jakimi markami widzicie jeszcze Resibo? 🙂

Udostępnij
Przypnij
Szepnij
KOMENTARZE

Co myślisz o artykule?