микрозайм на карту Powrót

Świeża dostawa próbek!

Czy próbowałaś już wszystkich naszych kremów? A może chciałabyś, żeby Twoja przyjaciółka/mama/siostra lub mąż/partner je wypróbowali? Świetnie się składa, bo do nas dotarła nowa dostawa próbek 🙂

Dodajemy je do każdego zamówienia, jeśli tylko mamy je na stanie. A jeśli nie znasz jeszcze Resibo, a chciałabyś sprawdzić przed zakupem, to szukaj próbek w naszym sklepie – zestawy próbek:).

W komentarzach spotkałam się z opiniami, że pierwszy raz kremy jeszcze lepiej się sprawdziły w pełnowymiarowym opakowaniu niż w próbce. Nie wiem, dlaczego. W saszetkach zamykamy dokładnie ten sam surowiec, który znajduje się w butelkach. Ale po rozmowie z koleżankami, dowiedziałam się, że to może być po prostu takie wrażenie, bo zdarza się, że jest na odwrót – próbka zachęca, a kosmetyk pełnowymiarowy oczekiwań już nie spełnia. Ja się z tym jeszcze nie spotkałam. Ciekawa jestem, czy więcej z Was ma takie doświadczenia?

https://resibo.pl

Ewelina Kwit-Betlej

Ewelina Kwit-Betlej, twórca marki Resibo Resibo to moja odpowiedź na… moje własne potrzeby. Postanowiłam stworzyć własną markę kosmetyczną. Naturalną, od początku do końca ekologiczną, spełniającą oczekiwania nie tylko moje, ale też – jestem o tym przekonana – najbardziej wymagających klientek. I oto jest – moja własna kreacja… Bo życie JEST przygodą.