About

Cześć, jestem Ewelina.

Opowiem Ci, jak stworzyłam kosmetyki Resibo. Zrodziły się z potrzeby, bo sama jako nastolatka, ale też później miałam ogromne problemy z cerą. Właśnie to skłoniło mnie do zainteresowania naturalną pielęgnacją. Pierwszy kosmetyk – olejek do demakijażu – stworzyłam metodą prób i błędów, mieszając aż 60 różnych olejów w 300 różnych formułach. Aż pewnego dnia osiągnęłam ideał – moje kosmetyczne odkrycie życia.

Podzieliłam się nim z najbliższymi. Rozlałam do buteleczek i rozdałam siostrom, mamie, przyjaciółkom. Kiedy go zużyły, wróciły po więcej i chciały go kupić. Zrozumieliśmy wtedy z Piotrem, moim mężem, z którym dziś wspólnie prowadzimy firmę, że takich osób na pewno jest więcej i brakuje prawdziwych kosmetyków na rynku. Tak powstało Resibo.

About

Oczywiście, po drodze nie obyło się bez przeszkód, wzlotów i upadków, stresu i ogromnego ryzyka, bo dla rozkręcenia własnej firmy postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Dziś ta karta jest zapisana mnóstwem ciężkiej pracy, ale też ogromem pozytywnych doświadczeń, wspaniałych opinii klientów i niesamowitych historii o tym, jak Resibo przywraca naturalne piękno osobom, które już straciły nadzieję, że coś im pomoże. Dokładnie tak, jak kiedyś było ze mną.

Ewelina Kwit-Betlej
właścicielka marki
dyrektor kreatywny

Zamknij
Loading...