Słońce, lato, radość. Poczuj się bosko.
Poznaj wakacyjne niezbędniki, które wybraliśmy spośród letnich ulubieńców polskich marek.

Słoneczny kolektyw czterech brandów. Limitowane i jakościowe. Spakuj do wakacyjnej walizki.
Dorzuć kremy SPF – najlepsze pod słońcem. 

Linia Suncare

Szukasz lekkich i komfortowych kremów SPF? Poznaj cztery bóstwa słoneczne do twarzy, ciała i rąk.

Odkryj

Cztery inspirujące kobiety, które odważyły się założyć własne marki i tworzą jakościowe produkty.

Ewelina Kwit-Betlej

właścicielka

Intensywnie pracuje nad rozwojem Resibo, gdzie od 8 lat razem z zespołem tworzy skuteczne kosmetyki do twarzy, ciała i włosów. Na co dzień kieruje się odwagą i szerzy ideę samoakceptacji kobiet. Ceni polski design, kocha pierwsze promienie słońca, które łapie podczas ukochanych podróży.

Monika Ostrowska

właścicielka

Założycielka marki oraz autorka wszystkich projektów w La Bow. To tutaj spełnia się artystycznie oraz realizuje swoje marzenia i pomysły, tworząc nietuzinkowe projekty nakryć głowy. Prywatnie miłośniczka zwierząt i zdrowego stylu życia.

Anka Krystyniak

właścicielka

Warszawianka, absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Prowadzi swoją markę od 2012 roku. Jej inspiracje symbolami, zarówno polskimi, słowiańskimi jak i bliskowschodnimi, ale też religijnymi, etnicznymi, czy nawet barokowymi sprawiają, że tworzy biżuterię zupełnie wyjątkową.

Magda Brzezińska

właścicielka

Autorka projektów w SC9, gdzie tworzy ubrania i akcesoria dla pewnych siebie kobiet. W swoim sklepie stworzyła też przestrzeń na wyselekcjonowane produkty marek zewnętrznych. Kocha wszystko, co nieszablonowe, wygodne i kobiece.

Słoneczny kolektyw to miejsce, w którym łączą się polskie, kobiece biznesy.

Bądź jego częścią i przywitaj lato w nowym, boskim stylu. To co? Gotowa, by kąpać się w blasku słońca? Zrób to razem z nami i ciesz się jego każdym promieniem!

Zamknij
Loading...