skincare that makes a difference

To naprawdę się dzieje – zmieniamy się! Dlaczego to robimy? Bo teraz czujemy Resibo inaczej niż ponad 7 lat temu, kiedy wyruszyliśmy w naszą podróż. Bo wsłuchujemy się w Twój głos, który tworzy tę markę i uświadamia nam, że można ją widzieć inaczej. Bo chcemy mieć wpływ na planetę, na której będą mieszkać nasze przyszłe pokolenia. Bo kochamy dla Was tworzyć, chcemy się rozwijać i zależy nam na tym, aby stale się doskonalić. Jedno pozostaje bez zmian – skuteczne i dobrze znane Ci kosmetyki.

Poznaj nowy świat Resibo

MODERN NATURE to świat kosmetyków naturalnych, w których skuteczne składniki łączą się z nowoczesną technologią. Zostawiamy to, co jest sprawdzone i niezawodne. W dalszym ciągu nasze kosmetyki to innowacyjne produkty, które nieustannie czerpią z siły natury, które lubisz i po które sięgasz. Tylko w nowej odsłonie wizualnej.

Chcemy dać Ci jeszcze więcej przyjemności z pielęgnacji. Podarować chwilę relaksu, oddechu, odpoczynku od bieżących spraw. Sprawić, że Twoja pielęgnacja nie będzie obowiązkiem, na który brakuje Ci czasem siły, ale codziennym momentem dla siebie. Czerp radość z przyjemnej dla skóry konsystencji, wyrazistego zapachu i łatwej aplikacji. Teraz Twoje oko może cieszyć się też nowymi opakowaniami.

Obejrzyj na Youtube

Opakowania,
które opowiadają historię

Każdy kosmetyk, zanim trafi do Twojej łazienki, poprzedzony jest miesiącami, a nawet latami pracy nad finalną formułą. Staramy się spełniać potrzeby różnych typów skóry, dlatego portfolio naszych produktów systematycznie się rozrasta. Postanowiliśmy więc stworzyć nowe opakowania. Wszystko po to, aby jeszcze łatwiej znaleźć swój ulubiony kosmetyk na sklepowej półce.

Każde opakowanie opowiada oddzielną historię o kosmetyku. Ilustracje podpowiedzą Ci, jak działa produkt i jakiej partii ciała jest dedykowany. Podkreślają też unikatowość każdej formuły oraz jego wyjątkową skuteczność. Design opakowań jest inspirowany malarstwem francuskim. Dlatego nasze kosmetyki nie tylko zaopiekują się Twoją skórą, ale i wpiszą się w przestrzeń Twojego domu. Lubimy otaczać się pięknem.

Z miłości do natury

Chcemy żyć w zgodzie z naturą. Wierzymy, że małe kroki i odpowiednie cele mają realny wpływ na planetę. Sięgamy po bezpieczne dla środowiska składniki. Zwracamy uwagę na sposób pozyskiwania surowców do naszych produktów. Kochamy zwierzęta, dlatego nie testujemy na nich naszych kosmetyków. Przepełnieni dumą i radością możemy pochwalić się certyfikatami Vegan i PETA Cruelty Free & Vegan. Jeszcze mocniej niż dotychczas pochylamy się nad materiałami, w jakie zamykamy nasze kosmetyki. Sięgamy po szkło, aluminium oraz tworzywa HDPE i PCR. Te ostatnie to materiały, które mogą zostać ponownie poddane recyklingowi, a dodatkowo PCR powstaje z przetworzenia odpadów z gospodarstw domowych.

Już od ponad dwóch lat staramy się, aby każdy nowy kosmetyk pojawiał się w bardziej ekologicznym opakowaniu – pora zmienić pozostałe! Dzięki temu w ciągu najbliższych pięciu lat ograniczymy zużycie plastiku o 10 ton. Rezygnujemy też z większości papierowych tub. Zdajemy sobie sprawę, że to nasz wyróżnik – w końcu jako pierwsi na polskim rynku kosmetyków wprowadziliśmy ten rodzaj opakowania. Jednak pakując nasze kosmetyki inaczej, znacznie ograniczamy zużycie papieru. Taki krok sprawi, że w ciągu dziesięciu lat wyprodukujemy aż o 20 ton mniej tego cennego materiału. Przez tę małą wielką zmianę uratujemy setki drzew.

Mamy nadzieję, że nowy świat Resibo będzie bliski Twemu sercu i wyruszysz z nami w kolejną przygodę. To dopiero początek!

Przejdź do nowego resibo.pl

Zamknij
Loading...